Російські боти втрутилися в британські вибори, - Times

09:35, 29.04.2018
Російські боти втрутилися в британські вибори, - Times

Російські боти втрутилися в минулорічні парламентські вибори у Великобританії. Про це йдеться у спільному розслідуванні газети The Sunday Times й Університету Суонсі.
 
Так, згідно з матеріалами розслідування, близько 6500 акаунтів на Twitter були створені в Росії для підтримки Лейбористської партії і її лідера Джеремі Корбіна перед виборами.
 
Повідомляється, що автори повідомлень критикували прем'єр-міністра Терезу Мей. Зокрема, автори повідомлень вказували, що напад терористів на Манчестер-арену був пов'язаний зі скороченням числа поліцейських ще в ті часи, коли Мей відповідала за МВС.
 
Крім того, частина акаунтів були ідентифіковані як боти - роботи, які під англійськими жіночими іменами "бомбардували" громадськість повідомленнями на тему політики. Вони схвально відгукувалися про лейбористів, критикуючи при цьому Консервативну партію.
 
Співробітники з університету Суонсі повідомили, що закликали Twitter провести власне розслідування, щоб визначити справжній масштаб російського втручання в британські вибори.
 
Нагадаємо, що у Великобританії 8 червня минулого року відбулися дострокові парламентські вибори. Вибори пройшли в умовах високого рівня терористичної загрози. За останні кілька місяців в країні відбулися відразу три великі теракти.