У Миколаєві страйкують водії маршруток: вимагають підвищити вартість проїзду

11:29, 26.03.2018
У Миколаєві страйкують водії маршруток: вимагають підвищити вартість проїзду

Черги на зупинках громадського транспорту в Миколаєві (Алла Тарнавская / Facebook)

У Миколаєві водії маршрутних таксі оголосили страйк із вимогою підвищити вартість проїзду в транспорт.

Мешканці віддалених районів міста не можуть дістатися до роботи, бо водії не вийшли на маршрути, тому місто паралізував транспортний колапс.

Про це повідомляє УНІАН.

У прес-службі Миколаївської міської ради заявили, що знають про проблему та намагаються оперативно її вирішити.

«Зранку у понеділок, 26 березня, мешканці деяких мікрорайонів міста стали заручниками ситуації, що виникла у сфері пасажирських перевезень міста Миколаєва. Особливо відчутними перебої в роботі транспортних засобів стали для жителів Корабельного району, на маршрутах, що обслуговує ПП «ПІК». Деякі представники транспортної галузі Миколаєва вирішили вдатися до тиску на міську владу шляхом зриву пасажирських перевезень, - повідомили у міській раді.

У відділі інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради уточнили, що в місті працює робоча група щодо проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства при наданні послуг перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Чергове засідання робочої групи відбудеться поточного тижня.

Відзначається, що всі учасники групи вже готові прийняти рішення та надати міській владі пропозиції щодо вирішення даної проблеми.

За інформацією керівника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради Олега Манушевича, наразі проводиться робота з представниками інших підприємств-перевізників щодо виведення на спорожнілі маршрути резервних одиниць транспорту.

Крім того, комунальне підприємство «Миколаївелектротранс» вивело на маршрути додаткові одиниці електротранспорту.