На Хмельниччині жінка хотіла продати свого сина «в жебрацтво» (відео)

16:10, 17.02.2018
На Хмельниччині жінка хотіла продати свого сина «в жебрацтво» (відео)

Гроші, які жінка жінка "виторгувала" за свого сина (СБУ)

На Хмельниччині затримали жінку, яка за 15 тисяч гривень збиралася продати свого 4-річного сина, якого мали використовувати для жебракування.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Оперативники спецслужби отримали інформацію, що жінка, яка вже позбавлена батьківських прав стосовно двох старших дітей, підшукує "покупця" для молодшої дитини", - ідеться в повідомленні.

Жінку, яка фактично продавала свого сина в рабство, затримали при передачі грошей.В СБУ зазначають, що після проходження медичного огляду дитиною опікуватиметься бабуся.
Варто відзначити, що у соцмережах та ЗМІ неодноразово з’являлася інформація, що дітям, яких використовують для жебрацтва у транспорті чи на вулицях, спеціально дають алкоголь чи наркотики, щоб вони були мляві та не турбували шахраїв. В таких умовах дитина, яка нерідко годинами перебуває на холоді, без належного догляду за деякий час помирає.

"УМ" повідомляла, що в Києві 22-річна жінка хотіла продати свого сина. Коли її затримали правоохоронці, вона заявила, що продати дитину вирішила через фінансову скруту.