Жорстоке поводження з побратимами: підозру «заробили» два бійця полку «Скеля», фото
Про підозру ще двом військовим полку «Скеля» через жорстоке поводження з побратимами повідомило Державне бюро розслідувань. >>
Ці нові підрозділи поєднують повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, впровадження якої вже відбувається.
Про впровадження дроново-штурмових підрозділів, які поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, повідомило Міністерство оборони України.
Як інформує УМ, про це 15 квітня повідомило Міноборони в Telegram.
"Впроваджується нова модель ведення війни — дроново-штурмові підрозділи, які поєднують повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему".
Такий підхід вже показав результат на півдні, де з лютого було звільнено великий об'єм територій, саме завдяки застосуванню цих новітніх підрозділів.
В Україні у форматі дроно-штурмових підрозділівзараз працюють два полки — 1-й окремий штурмовий полк та 475-й "Code 9.2". Вони наступають на Олександрівському та Гуляйпільському напрямках.
Нагадаємо, 2 березня Сирський повідомив, що в лютому 2026 року Сили оборони відновили контроль над більшою територією, ніж захопили російські загарбники, втрати яких щодня становили 1031 осіб.
2 березня десантно-штурмові війська прозвітували про звільнення 9 населених пунктів на Олександрівському напрямку та велику кількість ураженої ворожої техніки.
8 березня президент Володимир Зеленський заявив, що на півдні України Силам оборони вдалося відновити контроль над територією у 400-435 км.
Як повідомляла УМ, Війна по-новому. На фронті працю українських військових частково заміняють роботи.
Про підозру ще двом військовим полку «Скеля» через жорстоке поводження з побратимами повідомило Державне бюро розслідувань. >>
Московське попівство лаври має усунути порушення законодавства про свободу совісті протягом 30 днів. >>
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
Знайомтеся — Михайло Галицький з Бельгії. Українець, який вперше ступив на землю батьків у 1992 році, аби зустрітися з ріднею. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Подати документи через електронний кабінет вступника можна до 18:00 1 серпня. >>