10 загиблих, майже 100 поранених. Виставка озброєння як пакет цілей
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
У Києві студенти вийшли на протест проти ректора Бугрова.
Студенти КНУ імені Шевченка у столиці в середу, 1 квітня, мітингують проти ректора Володимира Бугрова: протести почалися після інтимного відео в мережі, на якому зображений чоловік, схожий на Бугрова.
Як інформує УМ, про це 1 квітня повідомили «Громадське» та «Суспільне».
Під час мітингу студенти тримають картонні плакати із зображеннями Бугрова і скандують «КНУ — не бордель», «Бугров — на експертизу» та «Чуй студентство або йди».
Молодь вийшла на протести після появи інтимного відео, знятого в одній з аудиторій університету. На ньому видно чоловіка, схожого на Бугрова. На відео стверджують, що жертвами ректора такж ставали студентки та працівниці університету, яким він надсилав інтимні фото й вів інтимне листування.
.jpg)
Студпарламент оглянув аудиторію та знайшов там «предмети інтимного призначення», які з’являлися на відео. Студенти звернулися до ректора щодо пояснень, але відповіді не отримали.
Також мітингувальники протестують через погану комунікацію адміністрації, стан гуртожитків та корпусів університету.
.jpg)
Бугров відкинув звинувачення та заявив, що не збирається виправдовуватися через інформацію з анонімних телеграм-каналів. Він вважає, що інформаційні вкиди — це спроба ускладнити ситуацію в університеті напередодні виборів ректора та вступної кампанії.
Як повідомляла УМ, суденти Інституту журналістики оголосили бойкот через дії викладача Василенка.
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Подати документи через електронний кабінет вступника можна до 18:00 1 серпня. >>
Вранці у четвер, 16 липня, в Києві, поблизу Офісу президента, та в низці інших міст по всій країні проходять акції на підтримку в.о. міністра оборони Михайла Федорова. >>
В юридичній та цифровій опинилися ізоляції Іноземні громадяни, які добровільно стали на захист України – вони не отримують військових квитків, не мають доступу до застосунку "Армія+", а в штабах окремих бригад з них вимагають гроші за оформлення статусу учасника бойових дій. >>
Закінчилася пора вступних випробувань до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. >>