Глава УГКЦ привітав Нацгвардію із 10-річчям

14:04, 26.03.2024
Глава УГКЦ привітав Нацгвардію із 10-річчям

Національній гвардії України сьогодні - 10-років. (Фото Національної гвардії України)

Національна гвардія України сьогодні, 26 березня, святкує перше десятиріччя свого існування — 10 років служіння Батьківщині та українському народові.

 

З цієї нагоди Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх нацгвардійців України.

 

Як інформує УМ, про це повідомили 26 березня на сайті УГКЦ.

 

У привітанні Блаженніший Святослав зазначив, що Національна гвардія України «зродилася з великої години», адже її перше десятиліття випало на час війни з російським агресором.

 

«За це десятиліття вогню, протистояння, тяжкої та кривавої боротьби наша Нацгвардія відбулася — відбулася, як братерство воїнів, покликаних до захисту та охорони прав, свобод і законних інтересів громадян України» — сказав Предстоятель УГКЦ.

 

Блаженніший Святослав висловив щиру вдячність усім нацгвардійцям за їхню відвагу на полі бою, за життя і за правду, яку вони відстоюють.

 

«Сьогодні хочемо особливо згадати кожного по імені наших полеглих нацгвардійців. Сьогодні хочемо скласти низький уклін родинам полеглих. Сьогодні хочемо усіх вас огорнути всенародною шаною, любов’ю і вдячністю», — додав духовний лідер українців.

 

Глава УГКЦ, посилаючись на гасло Нацгвардії «Честь, мужність, закон», також закликав нацгвардійців бути гідними високої честі, звання члена бійця Національної гвардії України, бути мужніми і непохитними у сповненні обов’язку, пильнувати закону, який би стояв на сторожі гідності громадян нашої Держави.

 

«А Боже благословення, сила благодаті Духа Святого буде вас укріпляти, вести, надихати у виконанні вашого такого високого службового обов’язку», — побажав Блаженніший Святослав.

 

Як повідомляла УМ, Зеленський вручив нагороди бійцям СБУ та Нацгвардії.