«Ніжний» рекрутинг: працівники ТЦК Львова запхали перехожого в машину

12:41, 22.11.2023
«Ніжний» рекрутинг: працівники ТЦК Львова запхали перехожого в машину

У Львові працівники територіального центру комплектування продовжують мобілізаційні заходи із застосування сили. (Фото: скриншок зі скандального "львівського" відео)

Черговий конфлікт між працівниками ТЦК та перехожими стався у Львові − військові силою заштовхали чоловіка в машину і вибили телефон із рук жінки, яка намагалася його захистити; обласний ТЦК та СП обіцяв розібратися, що сталося.

 

Як інформує УМ, про це стало відомо з відео очевидців у Telegram-каналах, Zaxid.net та Львівський обласний ТЦК та СП у Facebook.

 

Повідомляється, що інцидент стався пізно ввечері 21 листопада − ймовірно вже після комендантської години − на вулиці Гавришкевича.

 

На відео видно, що група чоловіків у військовій формі голосно сперечаються із жінкою та чоловіком.

 

У цей час чоловік стоїть за спиною жінки, обіймаючи її руками. В якийсь момент військові вигукують "Та будь мужиком", відтягують чоловіка від жінки, кидають в авто, яке одразу від’їжджає.

 

Жінка та ще двоє чоловіків у військовій формі залишаються на вулиці і продовжують сваритися. Під час сварки один з військових з силою вибиває з рук жінки телефон − мобільний відлітає на кілька метрів. Коли жінка намагається підняти смартфон, військовий відфутболює його ногою далі. 

 

У Львівському обласному ТЦК та СП вранці 22 листопада відреагували на це відео, зазначивши, що з’ясовують усі обставини цього конфлікту.

 

"Для уникнення соціальних загострень та конфліктних ситуацій повідомляємо наступне: перевіряємо даний факт, щодо причетності військовослужбовців ТЦК до даного інциденту.

 

Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються всі деталі даного випадку", − йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляла УМ, Рекрутинг до війська: Міноборони підписало угоду з компанією Work.ua.