Заарештована... сіль: чому Полтава виявилася неготовою до ожеледиці
Доки правоохоронці Полтави ще з вересня розбираються, куди харківський домобудівний комбінат «Квант» >>
Автомати, гранати, набої, тротил тощо «любитель» зброї з ТЦК зберігав вдома. (Фото: Київська обласна прокуратура)
Правоохоронці викрили військовослужбовця одного з територіальних центрів комплектування Київської області, який викрав з місця служби цілий арсенал зброї та боєприпасів.
Автомати, гранати, набої, тротил тощо «любитель» зброї зберігав вдома.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Київська обласна прокуратура у суботу.
Посадовець ТЦК та СП отримав підозру за фактом незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами.
Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час. Наразі прокуратура готує апеляційну скаргу на вказане рішення.
"Проведено 22 обшуки у квартирах, господарчих будівлях та автомобілі. Вилучено автомати, магазини до автоматичної зброї, револьвер, нарізну та гладку мисливську зброї, понад 6500 набоїв різного калібру, 35 гранат, запали, міну, тротилову шашку, ножі, протитанкову керовану ракету, тепловізор та інше військове спорядження", – йдеться у повідомленні.
Встановлюються канали, за якими надходила зброя, а також інші особи, причетні до цього правопорушення, зазначили у прокуратурі.
Досудове розслідування триває, підсумували правоохоронці.
Заходи з викриття здійснювалися прокурорами спільно зі слідчими, працівниками управління міграційної поліції та оперативними працівниками карного розшуку ГУ Нацполіції в Київській області.
Як повідомляла "УМ", начальник служби логістики військової частини на Житомирщині здавав у ломбард тепловізори та камери нічного бачення.
Доки правоохоронці Полтави ще з вересня розбираються, куди харківський домобудівний комбінат «Квант» >>
Зимова кампанія на фронті, як і весь 2024 рік загалом будуть важкими для Сил оборони України, їхні позиції на полі бою можуть змінитися у найближчі місяці. Водночас, і росія навряд чи здобуде великі перемоги попри всі нинішні переваги. >>
Посадовців однієї з військових частин Київської області на оборудках з харчами для їх особового складу на мільйони гривень викрили працівники ДБР спільно з СБУ. >>
За новим законопроєктом, який планують розробити вже до кінця цього року, ТЦК зможуть зупиняти людей на вулиці, перевіряти їхні документи, а також вручати повістки. Вчиняти свої дії ТЦК матимуть >>
Військовослужбовець та студент другого курсу спеціальності «Журналістика» Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Дмитро Яременко поліг під час виконання бойового завдання на Сєверодонецькому напрямку. >>
Із загальної кількості 24,5 тисяч загиблих та померлих українських воїнів з початку війни приблизно 2,3 тисячі осіб (9,6%) становлять офіцери, а 146 – жінки. >>