В Умані ввели особливий режим через паломників-хасидів

13:37, 11.09.2023
В Умані ввели особливий режим через паломників-хасидів

В Умані розпочався масовий заїзд хасидів (Фото з відкритих джерел)

У місті Умань з 11 вересня запроваджено особливий режим в’їзду, виїзду та пересування містом у зв’язку з прибуттям тисяч паломників на святкування юдейського Нового року – Рош га-Шана. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець в Телеграмі.

 

«Відсьогодні запрацював особливий режим в’їзду/виїзду, а також пересування містом. Зокрема, функціонують дев’ять пропускних пунктів. Процедури контролю, як і торік. Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Задіяні піші патрулі. Попри застереження як на рівні дипломатичних служб, так і ОВА наразі маємо вже понад три тисячі паломників. … Черкащина – гостинна область, однак у нашій країні триває війна. Увесь комплекс заходів, що ми впроваджуємо, задля безпеки місцевих жителів і приїжджих. Прошу до цього ставитися з розумінням», – йдеться у повідомленні.

 

Табурець нагадав, що в мікрорайоні паломництва заборонено продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, а також продаж і використання піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю.

 

Комендантська година триває з 00:00 до 4:00.

 

У період з 12 по 19 вересня в Умані хасиди з усього світу будуть святкувати Рош га-Шан, 5784 Новий рік за іудейським календарем.

 

Як повідомляла УМ, влада Черкащини рекомендує паломникам максимально утриматися від відвідин Умані, враховуючи війну, регулярні масовані обстріли нашої країни та можливі провокації з боку росії.