Єдиний реєстр зброї запрацював в Україні − МВС, фото

09:52, 23.06.2023
Єдиний реєстр зброї запрацював в Україні − МВС, фото

Завдяки діджиталізації послуг у сфері обігу зброї процедура отримання дозволів буде спрощена.

В Україні з 23 червня запрацював Єдиний реєстр зброї, повідомив керівник МВС Ігор Клименко.

 

Як інформує УМ, про це 23 червня повідомив Клименко у Telegram.

 

«Сьогодні – 23 червня. Це один із важливих дедлайнів, які я публічно ставив і для себе, і для всієї команди МВС. І ми це зробили: Єдиний реєстр зброї відсьогодні повноцінно працює», - поінформував міністр.

 

За словами Клименка, основними перевагами впровадження ЄРЗ є те, що громадяни зможуть легко отримувати інформацію про свою зареєстровану зброю. Також буде спрощена процедура отримання дозволів на зброю.

 

Міністр повідомив, що Єдиний реєстр зброї передбачає створення Електронних кабінетів. Тож українці зможуть отримати послугу, не виходячи з дому, без відвідування органу Нацполіції, шляхом подачі документів через "Єдине вікно громадянина" або у магазині з продажу зброї.

 

 

Також у МВС створили контакт-центр ЄРЗ: 044-33-44-035 та чат-бот Єдиного реєстру зброї у Телеграмі @arms_mvs_bot, де українці зможуть отримати відповіді на будь-які питання щодо нововведень.

 

"Впевнено рухаємося до втілення усіх запланованих безпекових проєктів. Далі буде", − підсумував Клименко.

 

 

Нагадаємо, що 16 червня Міністерство внутрішніх справ повідомило, що спростило отримання дозволу на зброю − оформити все можна не виходячи з дому.

 

Як повідомляла УМ, вільне володіння зброєю в Україні: шлях до розгулу злочинності чи право  на самозахист.