Окупанти марно прагнуть захопити Добропілля - Бригада «Рубіж»
Основною метою росіян залишається просування у напрямку Добропілля. Але досягти поставлених цілей ворогу не вдається. >>
Олексій Тандир відтепер сидітиме у СІЗО і може забути про судові форуми. (facebook.com/makarivCourt)
Печерський районний суд Києва підтримав клопотання прокурора Андрія Данькова про утримання під вартою голови Макарівського райсуду Київщини Олексія Тандира, підозрюваного у вчиненні смертельної ДТП.
Тандир перебуватиме під вартою у слідчому ізоляторі до 21 липня без права звільнення під заставу.
Як інформує Україна молода, про це повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у Facebook в ніч на неділю.
«Варта без застави. За клопотанням прокуратури Печерський районний суд Києва обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою судді, який підозрюється у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння.
Строк дії запобіжного заходу – до 21.07.2023», - написала пані Максимець.
За її словами, сторона захисту просила про цілодобовий домашній арешт для судді Тандира, проте суд у повному обсязі задовольнив клопотання прокурора.
Зауважимо, що у суботу Вища рада правосуддя надала згоду на арешт Олексія Тандира.
Тандиру оголосили підозру у скоєнні смертельної ДТП у стані алкогольного сп'яніння за ч.3 ст. 286-1 ККУ. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 10 років.
Як повідомляла «УМ», судмедексперти примусово відібрали біологічні зразки у голови Макарівського райсуду, який на блокпосту в Києві збив на смерть нацгвардійця Вадима Бондаренка.
Адже сам Тандир категорично відмовився від освідування на вміст алкоголю та нафантазував, що за кермом «Лексуса» був водій, який нібито втік у кущі.
23-річний нацгвардієць Вадим Бондаренко був батьком трьох дітей, його батько і брат захищають Україну на фронті. На передову рвався і Вадим, але його лишали в Києві.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко переконаний, що винний у загибелі нацгвардійця Вадима Бондаренка на блокпосту у Києві отримає справедилве покарання.
Основною метою росіян залишається просування у напрямку Добропілля. Але досягти поставлених цілей ворогу не вдається. >>
У першому читанні Верховна Рада України 14 липня підтримала законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої порнографії, а також декриміналізацію дорослого порноконтенту. >>
У Києві.13 липня затримали екскомбрига 155-ї окремої механізованої бригади Станіслава Лучанова, підозрюваного у викраденні і вбивстві двох братів - цивільних чоловіків. >>
На інцидент у Львові, де натовп перекинув службовий автомобіль ТЦК, керівник Офісу президента Кирило Буданов, мер Львова Андрій Садовий та військова омбудсманка Ольга Решетилова відреагували засудивши напад на військовослужбовців і закликавши покарати винних. >>
У Польщі триває розслідування вбивства російського художника, карикатуриста та акціоніста Семена Скрепецького (справжнє ім’я — Роберт Кузовков), який був відомий своїми сатиричними роботами проти президента росії володимира путіна, глави Чечні рамзана кадирова та інших представників російської влади >>
До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 76-річна жителька обласного центру, яка стала жертвою поширеної шахрайської схеми, побудованої на викликанні довіри та емоційної прихильності і закоханості. >>