У Михайлівському соборі попрощалися із загиблими на Брянщині українськими воїнами

15:59, 07.03.2023
У Михайлівському соборі попрощалися із загиблими на Брянщині українськими воїнами

Максим Михайлов "Непийпиво", Юрій Горовець "Святоша", Тарас Карпюк "Тарасій" та Богдан Лягов "Аполлон". (Фото з відкритих джерел)

У вівторок, 7 березня, в столиці України попрощалися з українськими героями-розвідниками, які загинули під час виконання бойового завдання у Брянській області рф.

 

Як інформує  УМ, про це повідомили українські ЗМІ.

 

Загиблі – воїни із батальйону “Братство”: Максим Михайлов "Непийпиво", Юрій Горовець "Святоша", Тарас Карпюк "Тарасій" та Богдан Лягов "Аполлон".

 

Нагадаємо, вони загинули на кордоні брянської області росії у різдвяну ніч, 25 грудня 2022 року.

 

Панахида відбулась об 11:30 у Михайлівському Золотоверхому соборі Києва. Після цього о 13-й родичі, побратими на всі охочі попрощались із героями на Майдані Незалежності. Поховають бійців на Байковому кладовищі.

 

 

Наймолодшому загиблому - Богдану Лягову з позивним "Аполлон" - було всього 19 років.

 

Загиблому Тарасу Карпюку з позивним “Тарасій” було 38 років. Він став одним із перших добровольців, які поїхали воювати в АТО.

 

Максим Михайлов, якого називали "Непийпиво", прожив 32 роки. Він любив козацький стиль — носив шаровари, курив люльку...

 

Юрій Горовець із позивним "Святоша" мав 34 роки. Після 24 лютого "Святоша" став командиром групи українських диверсантів у "Братстві".

 

Зауважимо, що напередодні лідер добровольчого батальйону «Братство» і політик Дмитро Корчинський заявив, що міністр культури Олександр Ткаченко начебто не дозволив відспівати загиблих бійців батальйону в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

 

У пресслужбі Міністерства культури та інформаційної політики у відповідь заявили, що не надавали відмови щодо відспівування загиблих військових в Успенському соборі. Кажуть, що інформація Корчинського не відповідає дійсності.

 

Як повідомляла УМ, загиблим від рук окупантів за гасло "Слава Україні!" , за попередньою інформацією – є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Шадура.