У гаражі й на кухні: як канадські українці складають вдома дрони
Здавалося б, якщо хто народився за понад 7 тисяч кілометрів від України після Другої світової війни, нехай і в родині емігрантів зі Львівщини >>
Катерина Поліщук «Пташка» та Олексій Макеєв. (instagram.com/ptashka_from_azovstal/ facebook.com/UkrBotschaftBerlin)
Захисниця Азовсталі, парамедик Катерина Поліщук «Пташка» заспівала пісню «Ой у лузі червона калина» на російському трофейному танку, який встановлено перед російським посольством у Берліні.
Разом із нею до трофею прийшов і посол України України у ФРН Олексій Макеєв.
Як інформує Україна молода, про це повідомляють Катерина Поліщук в Інстаграм та Посольство України у ФРН.
Разом з захисницею, яка сіла на броню підбитого танку, гімн січових стрільців співали українці, які зараз перебувають у столиці Німеччини.
Після виконання пісні, яка стала символом незламності українського народу, «Пташка» поспілкувалася з українцями, які були змушені залишити рідну домівку через повномасштабне вторгнення російських окупантів.
Водночас, посол Макеєв заявив: «Уламки російського танку – це попередження про те, що потрібно для закінчення війни. Україна несе відповідальність за те, щоб такі танки більше ніколи не каталися в Європі. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб відштовхнути російські танки назад до Росії».
На його думку, демонстрація підбитої техніки окупантів у європейських столицях необхідна, адже має бути зрозуміло, хто агресор, а хто захищає себе.
«За мир треба боротися. Такі мирні демонстрації мають відбуватися на місці перед російським посольством. Після цього протестувальники повинні закликати до посольства та президента росії путіна «Зупиніть цю війну».
Зауважимо, що 24 лютого, в річницю незламності України "Пташка" у Берліні проникливо виконала пісню-реквієм за загиблими учасниками Євромайдану "Плине кача" і своїм співом довела багатьох присутніх до сліз.
Як повідомляла «УМ», Україна відправила до столиць чотирьох країн - Німеччини, Литви, Латвії та Естонії – трофейні російські танки, які можуть побачити європейці.
Здавалося б, якщо хто народився за понад 7 тисяч кілометрів від України після Другої світової війни, нехай і в родині емігрантів зі Львівщини >>
Дві українки потрапили до щорічного рейтингу 100 надихаючих і впливових жінок зі всього світу за версією BBC. >>
Через 180 років українська нація може зникнути, якщо демографічна ситуація не покращиться. >>
Тіла 502 полеглих оборонців з Донецького, Луганського та Запорізького напрямків, а також з території рф повернули в Україну. >>
До 100 тисяч військових Україна могла втратити загиблими за майже три роки повномасштабного вторгнення росії, ще близько 400 тисяч солдатів могли отримати важкі поранення. >>
Із українських закладів вищої освіти упродовж квітня-серпня 2024 року відрахували 23 448 чоловіків, віком понад 30 років. У Міністерстві освіти кажуть, що це одна зі частин боротьби з «повною профанацією вищої освіти». >>