Грузинські добровольці загинули в оточені під Бахмутом

12:05, 04.12.2022
Грузинські добровольці загинули в оточені під Бахмутом

Загиблі під Бахмутом грузинські легіонери. (Фото: Фейсбук Mamuka Mamulashvili)

На Донеччині протягом останніх днів в оточення під містом Бахмут потрапила група добровольців із Грузії, в результаті було поранено грузинського командира, п'ятеро бійців – загинули.

 

Як інформує УМ, про це 4 грудня повідомили в етері грузинського опозиційного телеканалу "Мтаварі" повідомив доброволець Ромео Парулава та у Фейсбуці командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі.

 

За його словами, загиблі служили в 57-ій бригаді з березня 2022 року, прибувши з Грузії в Україну.

 

"Командир поранений. Решта хлопців разом із нашими братами-українцями оточені. Триває боротьба, щоб вивести тих, хто залишився в живих, і винести тіла наших загиблих", – сказав Парулава.

 

Напередодні стало відомо про загибель під Бахмутом п’ятьох грузинів: Авто Руруа, Ромео Пічхая, Ромео Кварацхелія, Бадрі Маркелія, Мераба Аладашвілі. Ще раніше стало відомо про загибель іншого добровольця, Джаби Хоперії.

 

У суботу президентка Грузії Саломе Зурабішвілі висловила співчуття у зв’язку із загибеллю добровольців.

 

"У ці важкі хвилини приношу свої співчуття сім'ям, друзям і родичам усіх грузинських бійців, які загинули в Україні", – написала Зурабішвілі у Facebook.

 

Як уточнює портал "Новости-Грузия", на боці України зараз воюють до 1500 грузинських бійців. Частина проживала в Україні, частина – приїхала туди після початку війни як добровольці.

 

Перший грузин-доброволець загинув 18 березня. Станом на 4 грудня в боях на боці Збройних Сил України загинули 33 грузини.

 

Як повідомляла УМ, Вахтанґ Кікабідзе пожертвував ЗСУ всі кошти з ювілейного концерту.