Defending Ukraine: День захисників і захисниць України відзначать у 50 країнах світу

19:28, 12.10.2022
Defending Ukraine: День захисників і захисниць України відзначать у 50 країнах світу

Українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь. (facebook.com/hashtag/defendingukraine)

Із 14 по 16 жовтня в рамках Всесвітньої компанії  #DefendingUkraine у 50 країнах світу заплановано провести 50 мітингів до Дня захисників та захисниць України. 

 

Акції планують зробити в Австралії, Європі та США 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомили в Communities Army Of Ukraine та на інших ресурсах співорганізаторів. 

 

Метою компанії є донести важливість незалежності України, зберегти її та відновити цілісність країни завдяки перемозі над країною-агресором.

 

«Українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність»,– зазначають організатори акції #DefendingUkraine.

 

Заходи планують провести в:

Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпрі, Чехії, Данії, Фінляндії, Греції, Литві, Латвії, Мальті, Молдові, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, Швеції, Нідерландах,Норвегії, Словенії, Іспанії, Швейцарії, США, Канаді.

 

Під час мітингів учасники будуть ставати у символічне "Коло оборони" навколо пам’ятників, будівель чи впізнаваних споруд у своїх містах, ніби захищаючи те, що всередині (символ свободи, демократії чи свободи).

 

 

Таким чином українці за кордоном покажуть, що в цей час наші воїни на передовій захищають цінності всього цивілізованого світу.

 

Одним з меседжів акції також буде вимога негайно зупинити Росію. Оскільки ця країна-терорист розуміє виключно мову сили, отже й Україні потрібна сучасна західна зброя.

 

Щоб приєднатися до акції за кордоном, варто заповнити форму. Це допоможе організаторам розрахувати кількість учасників. 

 

За бажанням можна також буде залишити побажання для захисників України на прапорах, які потім передадуть безпосередньо українським воїнам.

 

Як повідомляла УМ, представники української діаспори Латвії анонсували пікет та мітинг, що відбудуться в Ризі у День захисників і захисниць України, та запросили долучитися усіх охочих.