Україна повернула додому чотирьох морпіхів та двох цивільних

15:36, 29.09.2022
Україна повернула додому чотирьох морпіхів та двох цивільних

Шестеро українців повернулися з російського полону на батьківщину

Черговий обмін полоненими відбувся між росією та Україною: додому повернулися  чотири морпіхи та двоє цивільних.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак написав у Телеграмі.

 

«Ще більше наших - вдома. Відбувся черговий обмін полоненими. Ми повернули 6 наших людей - чотирьох морпіхів та двох цивільних. Офіцери - Булахов Олексій та Костенко Микола. Солдати - Герасименко Людмила та Іван Земляной. Цивільні - Андруша Вікторія та Майборода Яна» - зазначив Єрмак.

 

Він додав, що визволені військові брали участь у боях за Маріуполь.

 

За його словами, Вікторію Андрушу 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її вивезли у рф і утримували в Курському СІЗО.

 

Очільник ОП також зауважив, що Яна Майборода опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

 

«Переговори про обмін - це складна робота, а краща винагорода за неї - свобода українців. Саме це стимулює працювати на максимумі ефективності. Обміни продовжуються. Наша мета - повернути всіх наших людей. Над цим працюємо нон-стоп, і ми обов’язково це зробимо»,- наголосив він.

 

Єрмак також поінформував, що загалом цього місяця вдалося повернути 235 українців.

 

«Не зупиняємось. Слава Україні. Повернемо всіх»,- запевнив він.

 

Як повідомляла УМ, кількома днями раніше відбувся  обмін полоненими. Україні вдалося звільнити 215 захисників, серед них 10 іноземців – віддали рф Медведчука та 55 окупантів