Київщина з суботи закриє для невакцинованих громадський транспорт

10:08, 11.11.2021
Київщина з суботи закриє для невакцинованих громадський транспорт

Невакцинованим із суботи, 13 листопада, в громадський транспорт на Київщині - зась! (Фото: ВВС)

Громадський транспорт у Київській області від суботи 13 листопада почне працювати з посиленими обмежувальними заходами.

 

Як інформує УМ, про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін у Facebook.

 

Рішення було ухвалено під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС 10 листопада.

 

Зазначається, що громадський транспорт в межах області та до Києва продовжить курсувати за звичайним графіком, але їздити в автобусах, маршрутках і електричках із цієї суботи матимуть право тільки пасажири, які матимуть при собі один із ковід-документів:

 

"COVID"-сертифікат, який підтверджує вакцинацію;

негативний результат ПЛР- чи експрес-тесту на визначення коронавірусу, отриманий не пізніше як за 72 години до дня поїздки;

довідку про одужання особи від коронавірусу, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка "Дія".

 

«Акцентую, що коли Київщину тільки ввели до "червоної" зони, роботу транспорту ми не обмежували жодним чином. Але далі відтягувати цей момент уже не було можливості.

 

Саме тому закликаю жителів Київщини, які ще не встигли імунізуватись, нарешті потурбуватись про себе і вакцинуватись. Тільки щеплення дозволяють уберегти себе від важкого перебігу хвороби. У всіх інших випадках люди тижнями лежать під киснем у лікарнях. А до такого свій організм точно не треба доводити», - зазначив Володін.

 

Нагадаємо, що через збільшення кількості хворих на ковід з 1 листопада транспорт для невакцинованих громадян без результатів тестів закрила столична влада.

 

Як повідомляла УМ, для українців, які купили підроблений COVID-сертифікат, але не скористалися ним, діятиме «амністія», і вони також можуть вакцинуватися проти коронавірусу.