Володимир Яськів з Тернопільщини загинув від кулі снайпера

19:32, 10.07.2021
Володимир Яськів з Тернопільщини загинув від кулі снайпера

Володимир Богданович Яськів не дожив кількох тижнів до свого 44-річчя. (Фото 24-ї ОМБр ім. короля Данила)

Старший солдат, старший стрілець 1-го механізованого взводу 24-ї бригади імені Короля Данила Володимир Яськів загинув від кулі ворожого снайпера під час виконання бойового завдання поблизу міста Золоте на Луганщині у п’ятницю, 9 липня ввечері.

 

Під час масованого обстрілу позицій ООС російський снайпер поцілив захиснику України в голову….

 

Володимир Богданович Яськів не дожив кілька тижнів до свого 44-річчя. Він є уродженцем селища Великі Бірки Тернопільської області.

 

Як повідомляє Україна молода, прізвище полеглого воїна оприлюднила 24-та «королівська» бригада в суботу.

 

«Володимир знаходився на чергуванні та вів спостереження за противником, коли окупанти почали масований обстріл з крупнокаліберних кулеметів, гранатометів, протитанкових керованих ракет та мінометів 82-го калібру. Ворогу була надана адекватна відповідь з дозволених засобів озброєння для придушення вогневих точок противника. Але під час зміни позиції старшим солдатом Яськівим сталося непоправне... ворожий снайпер смертельно поранив Володимира. Характер поранення виявився несумісним з життям» , - йдеться у повідомленні 24-ї ОМБр імені короля Данила.

 

Побратими та командування підрозділу, де Володимир проходив службу вже півтора року, згадують його як порядного, сміливого, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, який завжди проявляв розумну ініціативу та був надійною підтримкою для своїх командирів.

 

 

Володимир Яськів народився 29 липня 1977 року. Був призваний на контракт Тернопільським ОМТЦК та СП Тернопільської області, неодружений.

 

«Він назавжди залишиться в нашій пам'яті, як Герой, що віддав своє життя за нашу державу, за вільну та незалежну Україну. Вічна пам'ять тобі, Воїне!», - наголошують бойові побратими воїна.

 

Зауважимо, що Володимир Яськів – четверта бойова втрата української армії у липні.

 

Як повідомляла «УМ», сержант Євгеній Курасов з Сумщини загинув від кулі снайпера під Пісками.