Скандал з лікаркою-стоматологом у Рівному: поліція відкрила 5 кримінальних справ

10:46, 18.02.2021
Скандал з лікаркою-стоматологом у Рівному: поліція відкрила 5 кримінальних справ

Стоматолог Інна Кравчук у Рівному жорстоко била неповнолітніх пацієнтів

Поліція відкрила 5 кримінальних проваджень щодо 29-річної стоматологині Інни Кравчук з Рівного. Вона жорстоко била та залякувала дітей – своїх неповнолітніх пацієнтів. Сама ж Кравчук запевнила, що своєї вини не визнає.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє Нацполіція Рівненщини

 

Правоохоронці зазначили, що одну справу порушили за неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником. Інші 4 провадження – за умисне легке тілесне ушкодження.

 

Правоохоронці розповіли, що 5 батьків звернулися у поліцію із заявами. Відомо, що 2 з них упізнали своїх дітей на відео, які оприлюднили у соцмережі.

 

Серед нових заявників є троє 28-річних жителів Рівненщини. Їхні діти отримали тілесні ушкодження та психологічну травму під час лікування зубів у цієї стоматологині у 2020 році. Як зазначили батьки, дітям було від 3 до 6 років.


У поліції запевнили, що стоматологиня наразі не лікує. Правоохоронці вже розмовляли з нею. Під час першої розмови вона відмовилася визнати свою провину. Інна Кравчук запевняла, що нікого не била.

 

Відомо, що наразі жінка не виходить на зв'язок. Водночас адвокат показів від імені клієнтки не дає.

 

Нагадаємо, скандал розгорівся 12 лютого. Тоді жителька Рівного опублікувала фото  своєї доньки, яка постраждала у приватній дитячій стоматології – її побили.
Після розголосу з'ясувалось, що постарждалих від рук цієї стоматологині – багато.

 

Батьки подали заяви до поліції, а там розпочали досудове розслідування За лікарку-стоматологиню, яку звинувачують в побитті дітей, взялась поліція .
В рамках кримінальних проваджень призначили судово-медичні експертизи.

 

За словами правоохоронців, у справі можуть бути виявлені нові факти.

 

Як повідомляла «УМ», мер Рівного Олександр Третяк написав заяву в місцеву прокуратуру на стоматолога Інну Кравчук, яку батьки звинувачують у побитті та навіть удушенні юних пацієнтів.

 

Генпрокурорка Ірина Венедіктова вважає, що наразі в Україні потрібно посилювати кримінальну відповідальність за злочини щодо дітей.