Катерина Гандзюк померла: активістку з Херсона не змогли врятувати після травмування кислотою

12:41, 04.11.2018
Катерина Гандзюк померла: активістку з Херсона не змогли врятувати після травмування кислотою

Катерина Гандзюк померла у віці 33 років (фото: Катерина Гандзюк / Facebook)

Катерина Гандзюк, яка обіймала позаду керуючої справами виконкому Херсонської міськради, померла в лікарні після того, як її облили кислотою 31 липня. Понад 3 місяці лікарі Херсона і Києва боролися за її життя.

"Катя померла. Деталі будуть пізніше. Прохання не турбувати родичів. Друзі протягом доби нададуть більше інформації", - ідеться в повідомленні у Facebook-спільноті "Хто замовив Катерину Гандзюк".

Інформацію про смерть активістки також поширив керівник прес-служби партії "Національний корпус" Роман Чернишев.За попередніми даними, смерть Катерини Гандзюк наступила через тромб.Нагадаємо, 31 липня Катерину Гандзюк у Херсоні облили концентрованою сірчаною кислотою, понад третина тіла була в опіках, особливо постраждали голова, руки, тулуб.

Поліція під тиском громадськості кваліфікувала напад як замах на вбивство.

Через підозру в нападі на Катерину Гандзюк затримано 5 осіб, серед них чоловік, який купував сірчану кислоту для замаху.

Станом на 21 вересня повідомлялося, що Катерина Гандзюк перенесла 11 операцій.

26 вересня Катерина Гандзюк опублікувала відеозвернення із лікарні та заявила, що в замовника нападу на неї "висить мундир" у шафі.