Соцмережа Вконтакті покинула ТОП-10 найпопулярніших сайтів в Україні

09:47, 04.04.2018
Соцмережа Вконтакті покинула ТОП-10 найпопулярніших сайтів в Україні

Погода вплинула на відвідуваність сайтів в Україні

Російська соцмережав "Вконтакті", яка була заборонена в Україні ще у травні 2017 року, покинула першу десятку рейтингу найвідвідуваніших сайтів серед українців.

Натомість 10-ту позицію зайняв сайт прогнозів погоди Sinoptik, потіснивши vk.com, інформує Watcher.

Зміни в рейтингу продиктовані незвично холодним березнем, зазначають експерти, бо сайт Гісметео теж покращив свої позиції.

Як повідомляється, український онлайновий магазин Rozetka також втратив аудиторію. А ось Aliexpress.com в березні додав 2% охоплення.

Що стосується соцмереж, то в березні трохи виросла аудиторія у Facebook і Instagram, правда, цього виявилося недостатньо, щоб змінити позиції сайтів в рейтингу. А ось російські Однокласники втратили приблизно піввідсотка аудиторії і опустилися з 23 на 24 місце в ТОП-25 найбільш популярних сайтів.Дослідження популярності сайтів базується дані з 3-х джерел:

- Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
- Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
- User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня.