Зеленський перевірив будівництво фортифікацій на Сумщині

18:47, 27.03.2024
Зеленський перевірив будівництво фортифікацій на Сумщині

Зеленський оглянув траншеї, бліндажі, вогневі та командно-спостережні пункти. (Фото Офісу президента)

Президент України Володимир Зеленський відвідав розташування 117-ї окремої бригади територіальної оборони на Сумщині, а також ознайомився з будівництвом фортифікаційних споруд біля міста Суми.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Офіс президента в середу. .

 

Зокрема, глава держави оглянув траншеї, бліндажі, вогневі та командно-спостережні пункти.

 

«Зеленському розповіли про типовий проєкт будівництва взводного опорного пункту. Він передбачає, зокрема, наявність залізобетонних конструкцій, місць ведення вогню для танків та БМП, укриття з гофрованої сталі.

 

Важливим елементом також є смуга невибухових загороджень для стримування ворожої техніки», - йдеться у повідомленні Банкової.

 

 

Верховний Головнокомандувач також заслухав доповіді командувача оперативно-тактичного угруповання "Сіверськ" генерал-майора Дмитра Красильникова та комбрига – полковника Максима Аксамитовського щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності бригади та взаємодії з сусідніми підрозділами.

 

Командувач 117-ї окремої бригади ТрО доповів про співвідношення сил, техніки та озброєння, поінформував про особливості та динаміку використання з боку ворога керованих авіабомб. Під час наради президент обговорив із командувачами потреби в засобах боротьби з цим типом озброєння.

 

 

Також Зеленському розповіли про організацію оборони на трьох лініях рубежів та про  актуальні потреби у зброї та техніці. Глава держави також оглянув командний пункт бригади, зокрема відділення сил підтримки, відділення роботи ППО, пункт ухвалення рішень.

 

 

Президент нагородив військовослужбовців Сил територіальної оборони ЗСУ, Державної прикордонної служби та Національної гвардії орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, "За мужність" ІІІ ступеня, медалями "За військову службу Україні" та "Захиснику Вітчизни".

 

«Дякую вам за те, що захищаєте Україну, наш суверенітет і територіальну цілісність. Бажаю здоров’я вам, вашим родинам і, звичайно, перемоги. Від цього залежить наше майбутнє», – зазначив глава держави захисникам.