Маркер незалежності для Тайваню: Україна отримала несподіваного союзника на Далекому Сході?
У країні, яка розташована за 8 тисяч кілометрів від України, пильно стежать за російсько-українською війною. >>
Берлін виступає проти того, щоб видворити РФ з радбезу ООН (Фото Офісу президента)
Міністр закордонних справ Анналена Бербок заявила, що Німеччина не підтримує пропозицію президента України Володимира Зеленського щодо виключення РФ з Радбезу ООН.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Frankfurter.
Бербок натякнула, що Німеччина не підтримує виключення Росії з Ради безпеки ООН, а також пропозицію позбавити РФ права вето у Радбезі.
"Ми не підтримуємо це, і я знову пояснювала це моїм українським співрозмовникам", - сказала Бербок.
Але міністр розкритикувала Росію за зловживання правом вето у Радбезі ООН.
"Ось чому реформи важливіші, ніж будь-коли. Але ви повинні бути реалістами, це настане не завтра", - додала глава МЗС Німеччини.
Відомо, що до Радбезу ООН входять 5 постійних членів: США, Китай, Велика Британія, Франція та Росія як спадкоємиця СРСР, якою Москва себе оголосила. Ще десять членів обираються Генеральною Асамблеєю ООН на два роки за географічною ознакою. П'ять з десяти непостійних членів переобираються щороку.
Президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Генасамблеї ООН 19 вересня закликав виключити Росію з Ради безпеки ООН.
Як повідомляла УМ, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.
У країні, яка розташована за 8 тисяч кілометрів від України, пильно стежать за російсько-українською війною. >>
Війна рф проти України може знову вийти за межі Сходу і Півдня нашої країни, якщо росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, а Україна відчуватиме зменшення допомоги з боку партнерів. >>
Президент США Джо Байден від імені держави вшанував пам’ять жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 років. >>
За його словами, йдеться про трагедію, де не лише мільйони вбитих, а й мільйони ненароджених. >>
План для надання Україні довгострокових зобов'язань у сфері безпеки готує Європейський Союз. Він включає механізм довгострокової військової підтримки, навчання військових ЗСУ та підтримку розвитку оборонної промисловості держави. >>