Керівництво Тернопільщини викрили на хабарництві

12:29, 26.06.2023
Керівництво Тернопільщини викрили на хабарництві

Троє керівників Тернопільської області вимаали хабарі у волонтера у воєнний час. (Фото НАБУ)

Співробітники НАБУ та САП викрили та затримали голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на отриманні хабарів від бізнесмена-волонтера.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляють пресслужби САП та НАБУ.

 

“НАБУ  і САП затримали голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди.

 

За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської облради”, - інформує пресслужба НАБУ.

 

Як зазначається, після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тисяч гривень голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали «на гарячому».

 


Водночас у САП повідомили, що, за даними слідства, "затримані висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати грошові кошти за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради та здійснення оплати за заборгованістю департаменту капітального будівництва Тернопільської обласної військової адміністрації перед ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році".

 


Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України.

 

Досудове розслідування за вказаними фактами розпочато за заявою громадянина, у якого посадовці вимагали неправомірну вигоду. Слідчі дії тривають.

 

Як відомо, Тернопільську облраду очолює Михайло Головко.

 

Як повідомляла УМ, голова Верховного Суду Всеволод Князєв і ще одна особа були затримані за підозрою в отриманні хабара. Наразі слідчі дії тривають,