Саакашвілі заспівав гімн України під час судового засідання в Грузії

14:10, 09.02.2022
Саакашвілі заспівав гімн України під час судового засідання в Грузії

Саакашвілі прямо в залі засідань Тбіліського суду заспівав гімн України (Скріншот відео)

Експрезидент Грузії та колишній очільник Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі підтримав Україну на тлі загрози повномасштабного військового вторгнення РФ, заспівавши державний гімн країни прямо в залі Тбіліського суду, де триває розгляд його справи. Політик не вперше з'являється на засідання з українською державною символікою.


Як інформує Україна молода, про це повідомляє Грузія Онлайн.


У середу в Тбіліському міському суді триває процес обвинувачених у розтраті бюджетних коштів у великому розмірі ("справа про піджаки") групою осіб - колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та колишнього голови Спеціальної служби державної охорони Теймураза Джанашиї. 


На засіданні присутній і обвинувачений колишній президент.

 

               Саакашвілі також оприлюднив фото із зали суду в соцмережах (facebook.com/SaakashviliMikheil). 


На сьогоднішньому процесі буде вивчено докази сторони захисту. Зокрема, показання дасть нинішній голова Спеціальної служби державної охорони Анзор Чубінідзе.


Прокуратура інкримінує обвинуваченим розтрату бюджетних коштів у великому розмірі групою осіб. Ідеться про 9 мільйонів ларі (понад $3 млн).

 

Як відомо, 20 жовтня 2021 року Саакашвілі був офіційно обвинувачений у незаконному перетині кордону, який, за даними слідства, він здійснив 28 вересня, коли таємно прибув до грузинського порту Поті з України на судні, яке перевозило вантажівку з молочною продукцією. 
 

Як повідомляла УМ, 2 грудня відбувся суд у справі "про піджаки" за участі обвинуваченого експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі.