Україна знову придбає ударні безпілотники Bayraktar

13:17, 13.09.2021
Україна знову придбає ударні безпілотники Bayraktar

Залужний пообіцяв, що ЗСУ поповняться новою партією БПЛА Bayraktar TB2. (Фото: Міноборони України)

Україна закупить у Туреччини ще чотири комплекси ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2.

 

Як інформує УМ, про це повідомив головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужнийу інтерв'ю східноєвропейському бюро Report.

 

«Один комплекс був придбаний в цьому році на замовлення Міністерства оборони. Крім того, для задоволення потреб Збройних сил у 2021-2022 рр. планується придбати ще чотири таких комплекси. В майбутньому ми плануємо поповнити арсенал безпілотними летальними апаратами місцевого виробництва», - повідомив Залужний.

 

За його словами, особлива увага приділятиметься вивченню методики використання БПЛА Bayraktar TB2.

 

 

«По-перше, потрібно навчитися ефективно з ними працювати, по-друге, ми маємо обов'язково знати тактику за формами їхнього застосування. Ми мусимо комплексно підходити до питання. Придбанням «Байрактара» справа не закінчується. Зараз ми вивчаємо методику використання цих апаратів...», - сказав Залужний.

 

Нагадаємо, що на початку серпня в Україні провели дослідні випробування безпілотника Bayraktar TB2 турецького виробництва. Раніше заступник міністра оборони Олександр Миронюк заявив, що турецькі безпілотники Bayraktar стануть для Військово-морських сил України частиною системи стримування російської агресії і захисту інтересів Української держави на морі.

 

Перші БПЛА турецького виробництва Bayraktar TB2 Україна отримала в 2019 році.