Сергій Притула оголосив про вихід із партії «Голос»

10:53, 07.06.2021
Сергій Притула оголосив про вихід із партії «Голос»

Сергій Притула вирішив піти з "Голосу" і розкритикував керівництво партії.

Екскандидат у мери Києва від «Голосу» Сергій Притула покидає партію пояснивши аргументовно своє непросте рішення.

 

Як інформує УМ, про це вранці 7 червня він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди «Голосу» перед минулими парламентськими виборами. Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили. Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії "Голос", - написав Сергій Притула про своє рішення.

 

Він наголосив на тому, що я не йде з політики, а йде з партії, яка, "не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення".

 

І додав: "Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні".

 

На його думку, обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. Тому єдино правильним рішенням пан Притула вважає необхідність  максимально дистанціюватись від цього керівництва.

 

"А нам, друзі, своє робить! Тим, хто і далі горить бажанням робити щось хороше для Держави і своїх громад, а не для невеликої купки людей з партійною печаткою в руках, я маю що запропонувати", - додав шоумен і політик.

 

Депутатам місцевих рад він побажав сумлінно допрацювати свою каденцію у своїх містах та ОТГ:

 

"Люди Вас обрали не стільки через вашу партійну приналежність, а тому, що Ви маєте відповідну репутацію та авторитет у своїх громадах! Тож, відпрацюйте цей кредит довіри і заручіться підтримкою людей на наступні вибори. Усім, хто віддавав свої голоси за «Голос» на парламентських та місцевих виборах – щира подяка! Це був правильний вибір. Так, дійсно, перевірку владою пройшли не усі. Подібні «трафунки» мали місце у історії будь-якої партії".

 

І наголосив, що у випадку, коли хтось із депутатів, з часом, забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії: очистити партійні ряди, розпочати процедуру застосування імперативного мандату, публічно засудити дії депутата тощо.

 

Притула також акцентує, що відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на «зашкварні» голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.

 

"Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із «Голосу». А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими «функціонерами» мені не по дорозі", - констатує пан Сергій.

 

І обіцяє, що надалі, супутників по тернистих шляхах української політики він обиратиме обачніше. "Про свої наступні плани у політичній царині я, в обов’язковому порядку, повідомлю на своїх офіційних ресурсах!», - написав політик.

 

Як повідомляла "УМ", в партії "Голос" виник конфлікт між частиною нардепів фракції і нинішнім керівництвом політичної сили на чолі з Кірою Рудик.