Радник Зеленського заперечує плани локальної заморозки війни
На Банковій відреагували на публікацію видання Bild, у якій йшлось про нібито готовність української влади прийняти локальне припинення вогню на певних ділянках фронту. >>
Саакашвілі додав, що всі свої "неординарні заходи" здійснюватиме в рамках програми президента Зеленського.
"Україна заходить в справжню економічну кризу, і нам треба знаходити дуже неординарні кроки, не тільки щоб врятувати українську економіку, але максимально послабити удар по кожній українській родині і взагалі врятувати державу. Президент мені доручив займатися переговорами з Міжнародним валютним фондом. Нам потрібні набагато чіткіші переговори. Я за інтеграцію в Європу, але на наших умовах, а не на умовах якихось бюрократів. У мене великий досвід переговорів з цієї організацій, я хочу своїм досвідом допомогти і тому я прийняв пропозицію Володимира Зеленського. Інша історія – якщо парламент це приймає – то це добре, а якщо в парламенті будуть якісь сумніви – то все одно потрібно працювати з парламентом, без парламенту ці речі не пройдуть, тому буду розбиратися зараз з членами парламенту".
Говорячи про свою програму, з якою він іде до "Слуги народу", Саакашвілі заявив, "зараз потрібно все робити з точністю навпаки, тому що якщо робити як завжди, то це закінчитися плачевно".
Він додав, що всі свої "неординарні заходи" здійснюватиме в рамках програми президента Зеленського.
За словами Саакашвілі, зараз потрібно прискорити перетворення, які почав Зеленський, посилити роботу з парламентом, просувати реформи і максимально звільнити український бізнес.
Політик додав, що Україні потрібні більш чіткі переговори і набагато більш прийнятні умови.
"Я - за інтеграцію України в світове співтовариство, я, природно, за прискорену інтеграцію в Європу, але на наших умовах, а не на умовах якихось бюрократів", - зазначив Саакашвілі.
Він додав, що має великий досвід ведення переговорів з цими організаціями.
"Тому я хочу своїм досвідом допомогти, і тому я прийняв пропозицію Президента Зеленського. Якщо парламент це прийме, то це добре. Якщо в парламенті будуть якісь сумніви з цього приводу, то все одно треба працювати тільки з парламентом, без парламенту ці речі не пройдуть. Тому буду розбиратися зараз з членами парламенту ", - сказав Саакашвілі.
Як повідомляла УМ, у ОП підтвердили, що Президент Володимир Зеленський зустрічався з Саакашвілі і запропонував йому поділитися своїм баченням розвитку України з урядом і парламентом.
Міхеїл Саакашвілі повідомив у середу, що прийняв пропозицію президента Володимира Зеленського і готовий стати віцепрем'єром із питань реформ.
Саакашвілі за часів президентства Порошенка став вигнанцем з України, а потім повернувся прорвавшись із прихильниками через державний кордон.
28 травня 2019 року президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу Петра Порошенка й повернув громадянство України колишньому президенту Грузії й ексгубернатору Одещини Міхеілу Саакашвілі.
20 листопада 2019 року Верховний Суд визнав законними дії правоохоронців та прикордонників, які у лютому 2018 року видворили Міхеіла Саакашвілі до Польщі.
На Банковій відреагували на публікацію видання Bild, у якій йшлось про нібито готовність української влади прийняти локальне припинення вогню на певних ділянках фронту. >>
На його думку, тим не менше впродовж останнього часу дещо вирівнюється ситуація на Покровському напрямку. >>
Зеленський стверджує, що контрнаступальні дії російської федерації на території підконтрольних Україні населених пунктів Курщини йдуть за українським планом. >>
Президент нагадав про теракт в Оленівці, масові вбивства жителів Маріуполя та Бучі, знущання з українців у Ягідному. >>
Зеленський вважає, що у складному питанні дозволу на удари далекобійною зброєю вглиб рф важливо знайти «ключ хоча б до однієї країни, і тоді інші можуть підтягнутися». >>
Президент України Володимир Зеленський особисто взяв участь у 24-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» 6 вересня. >>