Іран припинив ділитися з Україною доказами після витоку запису пілота

12:34, 03.02.2020
Іран припинив ділитися з Україною доказами після витоку запису пілота

Іран заявив, що після витоку аудіозапису переговорів з пілотом іранського літака більше не буде ділитися з Україною доказами щодо розслідування катастрофи українського лайнера.

 

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters, про це іранському агентству Mehr заявив Хасан Резаіфар, директор з розслідувань катастроф  в Іранській організації цивільної авіації.

 

Аудіофайл був частиною доказів, які українським експертам надали у рамках спільного розслідування, що проводить слідча група.

 

"Група з технічного розслідування аварії українського авіалайнера дивним чином опублікувала секретний аудіофайл переговорів пілота літака, який летів одночасно з українським літаком", - сказав він

 

"Ці дії українців призвели до того, що ми перестали ділитися з ними доказами", - додав він.

 

Як повідомляла УМ, напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має запис, який доводить: Іран від самого початку знав про збиття українського літака МАУ ракетою.

 

Із запису, який також оприлюднили українські ЗМІ, зрозуміло, що людина за штурвалом іранського лайнера бачила і пуск ракети, і вибух. 

 

За словами Зеленського, Україна отримала цей запис "без доступу до диспетчерської і без чорних скриньок".