Кличко закликав людей Зеленського до чесної перемоги

11:56, 06.08.2019
Кличко закликав людей  Зеленського до чесної перемоги

Мер Києва Віталій Кличко опублікував звернення до голови Офісу президента України Андрія Богдана.

Фотографію, зроблену під час своєї п'ятиденної відпустки, й підпис до неї він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Привіт Андрію і Богдану! Вавришу (девелопер, колишній заступник директора департаменту архітектури КМДА. – Ред.) й Андрію, щоб хлопці не переплутали. Спорт виховує волю до перемоги. Чесної і відкритої, коли не збрешеш і не сховаєшся за чиєюсь спиною" , – написав Кличко.

 

 
 

За декілька днів до цього Богдан опублікував фотоколаж із портретом Кличка і підписом: "Бл*дь, скажіть хтось, він Андрій чи Богдан?".

 

 
 

Як повідомляла УМ, суперечки між очільниками ОПУ і КМДА тривають відтоді, коли команда Зеленського вирішила розділити повноваження мера і голови столичної міськдержадміністрації.
 
 

Як повідомляла УМ, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро через заяву голови Офісу президента Андрія Богдана щодо нібито запропонованого йому хабаря.

 

 Керівник Офісу президента Андрій Богдан направив до Кабміну подання про звільнення Віталія Кличка з посади голови КМД.

 

 

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці і очільника Київської міської державної адміністрації.

 

Мер Києва зазначив, що в розмові з Зеленським наголосив на тому, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень - це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування. 

 

Керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Кличко не контролює столичну раду, і свої групи в ній мають окремі "смотрящі".  За словами Богдана, до нього приходила людина нібито від одного зі "смотрящих" і пропонувала розділити награбовані бюджетні гроші столиці навпіл.

 

Кличко назвав заяви Богдана про корупцію в столиці добіркою пліток і маніпулятивних домислів.

 

Гендиректор «1+1» Ткаченко таки хоче посунути Кличка з очільника Києва