Геращенко засудила Гриценка за сексизм щодо Тимошенко

11:06, 27.03.2019
Геращенко засудила Гриценка за сексизм щодо Тимошенко

(Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, що засуджує сексизм кандидата у президенти Анатолія Гриценка, який у відповідь на заяву Юлії Тимошенко про можливе об’єднання, сказав, що у неї авітаміноз та гормони.

 

Про це Ірина Геращенко написала у Facebook.

 

"Зверхня, через губу, репліка кандидата Гриценка про ЮВТ, що в неї весняний авітаміноз і гормони - це звичайнісіньке хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського. Яскраве свідчення, якого штибу моральні якості цього чесного полковника", - написала вона.

 

За її словами, мовчання жінок - політиків зі штабу Анатолія Гриценка в цій ситуації її дивує.

 

Крім того ірина Геращенко заявила, що її дивує мовчання українських журналістів, бо в США і ЄС після подібної заяви кандидата до своєї опонентки - "його б просто розірвали ЗМІ".

 

За її словами, в Україні справжніх борчинь з сексизмом і гендерною нерівністю небагато, бо інші "ховаються в своїх політичних норах".

 

При цьому вона зазначила, що самій Юлії Тимошенко не варто дивуватися з висловлювань Гриценка, оскільки вона теж не засудила подібні дії свого однопартійця Сергія Власенка.

 

"Огидно, що в українській політиці є один справжній полковник - це Сергій Кривонос, один Головнокомандуючий - Порошенко. Інші - чисті Ржевські", - сказала Геращенко.

 

Вона наголосила, що засуджує сексизм Гриценка щодо Тимошенко.

 

Як повідомляла УМ, кандидат у президенти України, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко відповів на слова лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко про "єдину демократичну команду після політичних перегонів".

"Заголовки новин: "Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком" До того: "Бойко допускає об’єднання з Тимошенко"... Весна прийшла - сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?", - написав він.
 
Раніше Юлія Тимошенко заявила, що "було б прекрасно бути з Анатолієм Гриценком в одній демократичній команді після політичних перегонів".
 
Також вона допустила, що вони можуть бути опонентами.
 
Як повідомляла "УМ", раніше кандидат у президенти від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко заявив, що не виключає коаліції з "Батьківщиною" Юлії Тимошенко, однак у "Батьківщині" відповіли, що створення у Верховній Раді коаліції з проросійськими силами неможливе.