Генпрокурор зробив повторне подання на зняття недоторканності з «опоблоківців» Вілкула, Дунаєва та Колєснікова

11:55, 18.09.2018
Генпрокурор зробив повторне подання на зняття недоторканності з «опоблоківців» Вілкула, Дунаєва та Колєснікова

Юрій Луценко вчергове вимагає від депутатів зняти недоторканість із колег (фото: Юрій Луценко / Facebook)

Генеральний прокурор Юрій Луценко зробив повторне подання на зняття депутатської недоторканості із депутатів із фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва й Дмитра Колєснікова.

"Як і обіцяв генеральний прокурор, з початком нового сезону у парламенті повторно подані подання на трьох народних депутатів – Вілкула, Дунаєва та Колєснікова", - написала у Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Вона зазначила, що голосування про зняття недоторкканості із Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва й Дмитра Колєснікова має бути проголосоване разом із аналогічним щодо Олександра Пономарьова, яке вже розглянув регламентний комітет Верховної Ради.

Юрій Луценко опублікував у Facebook тексти подань із відміткою, що у Верховній Раді їх отримали 18 вересня.Як повідомляла "УМ", Юрій Луценко анонсував повторні подання на зняття недоторканності із Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва, Дмитра Колєснікова та Олександра Пономарьова, а також із неназваного депутата, який причетний до знищення оборонної промисловості.