Опера рашизму: партитура Достоєвского, аранжування Пєлєвіна, лібрето Ільїна, диригент Сурков
Отже, ланцюжок вибудувався: хто такий Путін з точки зору літературних ідей. >>
Російська пропаганда спочатку намагалася демонізувати Тараса Шевченка. Проте тепер його вирішили привласнити. (t.me/kazansky2017)
Російські окупанти спробували нахабно привласнити культурну спадщину видатного українського Кобзаря.
Зокрема, на пам’ятник Тарасу Шевченку в окупованому Луганську рашисти почепили табличку, на якій вказали, що він нібито є «російським поетом».
Як інформує Україна молода, про так витівку пропагандистів повідомив журналіст та вимушений переселенець з Донбасу Денис Казанський у соцмережах у неділю.
Також він опублікував «свіжу» світлину пам'ятника.
За його словами, російська пропаганда спочатку намагалася демонізувати Тараса Шевченка. Проте тепер його вирішили привласнити.
«У нульових російська пропаганда замовляла пасквілі на Шевченка Бузині. І приблизно тоді ж луганський письменник Гліб Бобров написав книгу "Тарас Шевченко – хрещений батько українського націоналізму" (наче це щось погане)», – зазначив Казанський.
Оглядач зауважив, що Гліб Бобров досі мешкає у Луганську й з 2014 року працює з окупаційною владою. Проте тепер методички для зрадників змінилися й у Луганську вирішили вважати Шевченка не українським націоналістом, а російським поетом.
«Цікаво, чи напише тепер Гліб Бобров книгу "Тарас Шевченко – хрещений батько російського антифашизму"?», – поцікавився Казанський.
Як повідомляла «УМ», нещодавно легендарний французький актор театру і кіно Ален Делон знову висловив свою підтримку Україні та процитував вірш Тараса Шевченка «Заповіт» французькою мовою.
Отже, ланцюжок вибудувався: хто такий Путін з точки зору літературних ідей. >>
Львівський музикант Богдан Луц став лавреатом першої премії на престижному Long-Thibaud International Violin Competition 2023. Цей міжнародний конкурс, який вже 80 років проводиться у Парижі, визнає найвидатніших академічних піаністів і скрипалів. >>
25 листопада день пам'яті Миколи Івасюка (1865-1937) видатного українського художника, буковинського генія, який став жертвою сталінського терору. >>
У Києві перейменували ще 10 бібліотек, назви яких пов’язані з російською федерацією та радянською ідеологією. >>
Найбільший ярмарок франкомовної книги у Північній Америці відкрився в канадському Монреалі — це 46-й Монреальський книжковий салон (Salon du livre de Montréal 2023). Цього року вже вдруге на ярмарку представлений український стенд. >>
Обряд «Гоніння гадюк» було внесено в Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини України >>