У Черкасах друзі створили мурал в памʼять про полеглого захисника Віктора Полонського

21:16, 12.08.2022
У Черкасах друзі створили мурал в памʼять про полеглого захисника Віктора Полонського

Мурал на честь полеглого захисника Віктора Полонського створила група черкаських художників – Ігор Новіков, Данііл Орлов та Микола Дзеціна.

У Черкасах на одній із багатоповерхівок зʼявився 85-метровий мурал з портретом загиблого на війні Героя Віктора Полонського.

 

До російського повномасштабного вторгнення він 8 років жив у Польщі, грав за тамтешню футбольну команду. Але в перші дні повернувся в Україну і пішов захищати рідну землю від ворога.

 

Ідея створити великий стінопис на тому будинку, де жив захисник виникла у його друзів та побратимів, а втілити її у життя змогла група черкаських художників – Ігор Новіков, Данііл Орлов та Микола Дзеціна.

 

«Ми працювали 8 днів поспіль по 12 годин, навіть у темну пору доби під світло ламп. На мурал пішло 85 балончиків фарби різних відтінків», – розповідає «Україні молодій»  художник Данііл Орлов, який два роки тому разом з Ігорем Новіковим був одним із команди, котра створила у Черкасах мурал із зображенням  Кузьми Скрябіна.

 

За словами Данііла, у роботі використовували дуже якісну фарбу, щоб мурал тримав кольори довго –  під сонцем, у дощ чи хуртовину.

 

За словами іншого художника, Ігоря Новікова, найважливішим завданням було добитися  максимальної портретної схожості. І це вдалося.

 

Всі свої дії художники узгоджували з мамою Віктора Полонського. Тепер портрет її сина буде на стіні рідного будинку завжди і нагадуватиме усім нам якою ціною далась нам Перемога над ворогом.