Гурт Go_A уникатиме спілкування з російськими журналістами на Євробаченні

16:13, 25.02.2020
Гурт Go_A уникатиме спілкування з російськими журналістами на Євробаченні

Учасники українського гурту Go_A за можливості уникатимуть спілкування з російськими журналістами на “Євробаченні-2020” у Роттердамі.

 

Про це пише на “Укрінформ”, посилаючись на соліістку гурту Катерину Павленко.

 

“Якщо цього спілкування неможливо буде уникнути, то ми до нього готові. Але якщо у нас буде можливість, то ми не будемо цього робити”, – заявила Павленко.

 

Водночас голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія зазначив, що керівники “Євробачення” самі організовують спілкування преси з учасниками. За його словами, вони знають, що відбувається між Україною і Росією, і тому будуть уникати спілкування між двома країнами.

 

“Там все доволі жорстко прописано… Насправді там організатори “Євробачення” дуже пильно регламентують будь-яке спілкування з пресою, пресконференції призначають, і вони дуже просять, прописують не робити зайвих кроків”, – сказав він.

 

Як писала УМ, у фіналі нацвідбору на “Євробачення-2020” переміг гурт Go-A із піснею "Соловей". Учасники гурту поєднують електронну музику з автентичним вокалом.

 

Фронтмен групи Антитіла Тарас Тополя заявив, що пісня "Соловей" переможців нацвідбору на "Євробачення 2020" гурту Go-A та їхній номер покажуть світові немічну Україну.

 

“Євробачення-2020” відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в нідерландському Роттердамі. Представник від України виступатиме у першому півфіналі, 12 травня.