Кінокритик Володимир Войтенко потрапив під авто

16:00, 25.11.2017
Кінокритик Володимир Войтенко потрапив під авто

Володимир Войтенко прийшов до тями після аварії.

Відомий кінокритик, автор програми «Аргумент-кіно» Володимир Войтенко потрапив у дорожньо-транспортну пригоду: його збило авто у п’ятницю ввечері.

 

Про це повідомив кінокритик, колишній голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач у Facebook  в суботу.

 

«Біда, ще й велика. Мій друг, мій товариш кінокритик Володимир Войтенко потрапив у біду - учора, п’ятничного вечора, його збило авто. Лікарня, кількагодинна операція. На ранок Володя,- дякувати Богу, спасибі лікарям,- прийшов до тями», - написав пан Тримбач.

 

За його словами, про те, що Войтенко прийшов до тями йому «повідомила Оля, дружина Володі». Водночас, пан Тримбач не повідомляє за яких обставин пан Войтенко потрапив під колеса автомобіля і де саме.

 

«Стан, звісно, тяжкий. Одначе надія є, Володя неодмінно видужає. Бо ж людина, народжена у Поліссі, має колосальні життєві ресурси», - додає кінокритик.

 

Сергій Тримбач закликає: «Друзі (а їх у Володі багато), молімося за зцілення Володимира. Аби якнайскорше піддужчав, аби повернувся до звичного життя. Наше колективне бажання-моління поможе, обов’язково! Володю, тримайся!».

 

Нагадаємо, 58-річний Володимир Войтенко є уродженцем села Піщів, Новоград-Волинського району, Житомирської області. Войтенко — український кінознавець, головний редактор сайтів Кіно-коло та «Сценарна майстерня», відник авторської телепрограми «Арґумент-кіно» («1+1»).