рф хоче надати Азовському морю нікчемний статус «внутрішнього моря» - Запорізька ОВА
Таким чином загарбники сподіваються нівелювати вплив міжнародного права на цій території. >>
Валерй Залужний на Рівненській АЕС. (Фото Генштабу ЗСУ)
Рівненську АЕС відвідав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.
"Залізний" генерал обговорив із енергетиками можливі сценарій розвитку подій на Запорізькій атомній електростанції.
Як інформує УМ, про це 3 липня повідомив Генштаб.
На зустрічі також був начальник Генерального штабу Сергій Шаптала, президент «Енергоатому» Петро Котін та власне директор Рівненської АЕС Павло Ковтонюк.
Вони домовилися за обмін інформацією між військом та енергетиками, аби аналізувати, планувати та прогнозувати можливі сценарії розвитку подій на Запорізькій атомній станції.
20 червня очільник розвідки Кирило Буданов заявив, що росія замінувала ставок-охолоджувач на ЗАЕС, 21 червня МАГАТЕ заявило, що мін у ставку-охолоджувачі не виявило, однак міни є за межами станції, а також у певних місцях всередині (росіяни пояснили це «оборонною метою»).
У Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях почались навчання на випадок аварії на ЗАЕС. Навчання наближені до реальних подій. Легенда — витік радіації з одного з енергоблоків Запорізької атомної електростанції.
2 липня українська розвідка повідомила, що окупанти залишають територію Запорізької АЕС, а персонал, що підписав контракти з «Росатомом», отримав рекомендацію евакуюватися із ЗАЕС до 5 липня, бажано до окупованого Криму.
Як повідомляла УМ, У випадку теракту на ЗАЕС евакуація відбудеться у кількох областях.
Таким чином загарбники сподіваються нівелювати вплив міжнародного права на цій території. >>
Лише одна азійська країна – Південна Корея надала Україні більше артилерійських снарядів, ніж увесь Євросоюз. >>
"Українська бронетехніка" передала для випробування на передовій роботизовану платформу AGEMA. >>
Підполковник Нацгвардії Михайло Крижанівський каже, що на сьогодні якість українських пайків перевищує той рівень продовольчого забезпечення, який був в українській армії 10 років тому. >>
Тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами завершили в Міноборони. >>
Щомісяця українські компанії виробляють близько 50 тис. дронів. Виробникам FPV-дронів потрібно 6000 інженерів, щоб дістатися до рівня Росії, галузі бракує 2000 таких фахівців. >>