У Дніпрі відсудили аеропорт в Ігоря Коломойського

13:37, 07.02.2023
У Дніпрі відсудили аеропорт в Ігоря Коломойського

Летовище вже вирвано з рук бізнесмена Коломойського — Філатов

Мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у бізнесмена Ігоря Коломойського, однак попереду ще касаційний суд.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив у Telegram мер Дніпра Борис Філатов.

 

«Кілька місяців тому ми оголосили, що мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського. Утім, ті, хто знається на тонкощах юриспруденції, особливо в нашій країні, і ще більш особливо - на "юриспруденції" Ігоря Валерійовіча, були сповнені скепсисом щодо цього результату. Тоді всі казали, що треба чекати апеляції, перш ніж рішення набере сили. Тепер - після всіх судових суперечок, "хвороб" самих суддів, численних переносів засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу»,- написав Філатов.

 

«Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорті міста. І хоча попереду ще касаційний суд, переконаний, що наше летовище вже вирвано з його рук»,- додав він.

 

У вересні 2022 року Дніпровський окружний адміністративний суд скасував компанії "Галтера" Ігоря Коломойського право експлуатації Дніпропетровського аеропорту.

 

Співрозмовник Forbes у НАБУ тоді підтвердив таке рішення суду.

 

«Очевидно, що у компанії Коломойського буде можливість оскаржити це рішення»,- писало видання.

 

Відомо, що в 2009 році Фонд держмайна продав 94,572% акцій авіакомпанії «Дніпроавіа» ТОВ "Галтера". У результаті авіакомпанією через «Галтеру» володіє група «Приват» Коломойського.

 

Літаки "Дніпроавіа" пізніше було передано авіакомпанії Windrose ("Роза Вітрів", Київ), яка здійснювала більшу частину польотів в аеропорту.

 

Раніше у 2020 році Північний апеляційний господарський суд відмовив ФДМУ у задоволенні його позову до ТОВ "Галтера" про розірвання договору купівлі-продажу 94,6% акцій авіакомпанії "Дніпроавіа" від 28 серпня 2009 року.

 

Як повідомляла УМ, у власність держави переходять стратегічно важливі підприємства, пов'язані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, Вячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним. Йдеться про «Укрнафту», «Мотор Січ» та інші підприємства.