Вдалі «жнива»: за рік СБС знищили російські цілі на $40 млрд - Зеленський
За рік після створення Сили безпілотних систем (СБС ЗСУ) уразили російські цілі різного рівня на суму майже $40 млрд. >>
Володимир Зеленський під час брифінгу на пункті пропуску в Закарпатській області. (Фото Офісу президента)
Президент Володимир Зеленський обіцяє, що уряд України не блокуватиме виїзд заробітчан за кордон за умови надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці.
Як повідомляє «Україна молода», про це Зеленський заявив під час брифінгу на одному з пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною.
«Ми нікому нічого не блокуємо. Ми пояснили, що коли у нас іде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти. Ми відпускаємо громадян на ці роботи — за умови, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи», - сказав Зеленський.
Глава держави також наголосив: «Коли країна, яка зв'язується з нами по дипломатичних зв'язках, бере на себе зобов'язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином відбудеться, його не викинуть на вулицю».
І додав: «Хочете працювати за кордоном – будь ласка, рабства в Україні немає».
Президент повідомив, що наразі багато країн надіслали замовлення на рейси для українських робітників. Серед них – Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща.
Зауважимо, що раніше віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадима Пристайка призначили відповідальним за переговори з країнами, які хочуть залучити українців до сезонних робіт.
Після скандалу з блокуванням чартерів із заробітчанами, уряд все ж дозволив спецрейси для українських сезонних робітників. Заробітчани змогли вилетіти спершу до Лондона, а згодом і до Гельсінкі. 5 травня МАУ виконала третій спецрейс з українськими сезонними робітниками – до Франкфурта.
8 травня ще 200 українців вилетіли спеціальним рейсом на сезонні заробітки до Австрії.
Як повідомляла "УМ", прилетівши на Закарпаття вранці 9 травня, президент Володимир Зеленський оголосив про проект меморіальних символів, в межах якого планується встановити в Україні чотири дзвони: Дзвін Пам’яті на Луганщині, Дзвін Перемоги на Закарпатті, Дзвін Миру в Донецьку і Дзвін Єдності – у Сімферополі.
За рік після створення Сили безпілотних систем (СБС ЗСУ) уразили російські цілі різного рівня на суму майже $40 млрд. >>
Україна отримала сьомий транш фінансування від Європейського Союзу в межах Ukraine Facility загальним обсягом 2,8 млрд євро у понеділок, 8 червня. >>
Утворення десяти репресивних зон, в яких економічний розвиток значно відставатиме від решти регіонів країни прогнозує Нацбанк України. Щоправда, така тенденція вже є, і з продовженням війни вона лише буде поглиблюватись. >>
«Ярмарок смаку 2026» — одна з найважливіших гастрономічних подій Львівщини, спрямована на підтримку малих і середніх виробників органічної продукції та крафтових виробництв з усієї України. >>
У Києві це роками продавали як політичний ситком. З веселими репризами «95 кварталу», жартами про «жадібних банкірів», телевізійним карнавалом на каналах Ігоря Коломойського і нескінченним потоком мемів, де держава виглядала дурною, смішною і безпорадною. >>
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>