Рекорд Гіннеса: британський пенсіонер відвідав 120 пабів за день

19:05, 19.04.2024
Рекорд Гіннеса: британський пенсіонер відвідав 120 пабів за день

69-річний Девід Кларксон.

Девід Кларксон, 69-річний британець, встановив новий рекорд, відвідавши 120 пабів за 24 години.

 

Як інформує УМ, про це повідомили на сайті рекордів Гіннеса.

 

Девід довгий час проживає в Австралії, зумів перевершити попередній рекорд марафонів, який становив 99 відвідувань і належав Гаррі Кооросу та Джейку Лойтертону, також з Австралії. 69-річний пенсіонер за добу випив у 120 пабах.

 

Рекордна спроба відбулася в Сіднеї, де колишній бухгалтер, а нині пенсіонер Кларксонї використав свої навички планування та аналізу даних для створення оптимального маршруту через паби міста.

 

 За його словами, ретельне вивчення ліцензій на алкоголь та використання електронних карт Google Maps допомогли йому максимально ефективно використовувати кожну годину спроби. Стартувавши о полудні з пабу "Captain Cook", Девід відвідав кожен заклад, де купував та випивав щонайменше 125 мл рідини — здебільшого безалкогольні напої або соки, адже загальний обсяг випитого за день склав близько 20 літрів.

 

Відвідування кожного пабу фіксувалося через оплачену транзакцію, що стало необхідною умовою для реєстрації рекорду. Для забезпечення відповідності спроби вимогам Книги рекордів Гіннеса, Кларксон оточив себе групою друзів, які служили свідками в кожному з пабів.

 

Вони відігравали ключову роль у підтримці ведення точного обліку відвідувань, а персонал пабів забезпечував необхідні підписи в журналі спроби. Рекордна подорож завершилася на наступний день, коли останнім пунктом став паб "Sussex Garden Bar", розташований за кілька кварталів від початкової точки.

 

Завершивши своє випробування, Кларксон нарешті дозволив собі розслабитись та насолоджуватись повною пінтою пива, заслуженою після втомливого, але плідного дня. Нагадаємо, що в Австралії, на річці Тумут,

 

 Адам Фаркхарсон вирушив у плавання на човні з гарбуза. Корабель був вирізаний з гарбуза вагою 900 кілограмів. Гарбуз-рекордсмена виростив місцевий фермер Марк Пікок. Протягом маршруту, протяжністю в одну милю, Фаркхарсон привернув увагу близько тисячі глядачів, які спостерігали за його подорожжю з берега

 

Як повідомляла УМ, Танцювала 127 годин:  Дівчина з Індії потрапила до Книги рекордів Гіннеса.