У Нью-Йорку встановили російську ракету перед статуєю розлюченого бика

15:31, 21.11.2022
У Нью-Йорку встановили російську ракету перед статуєю розлюченого бика

Зоозахисники встановили російську ракету біля пам’ятника розлюченого бика, щоб привернути увагу людства, що навіть такі великі тварини бояться та гинуть внаслідок війни

На найвідомішій у світі вулиці Волл-стріт у Нью-Йорку українські зооволонтери встановили російську ракету біля статуї розлюченого бика.

 

Як інформує Україна молода, про це у Фейсбуці повідомив засновник організації UAnimals Олександр Тодорчук.

 

«На Волл-стріт у Нью-Йорку “прилетіла” російська ракета! Скульптуру російської ракети біля статуї розлюченого бика на Волл-стріт на один день розмістили активісти організації UAnimals. Поп-ап-інсталяція покликана привернути увагу до екоциду, який росія вчиняє під час війни в Україні»,- написав Тодорчук.

 

Він додав, що цією акцією організатори намагаються переосмислити зміст популярної статуї та показати, що розлютований бик може виявитись всього лише наляканою твариною, яка тікає від війни. 

 

 

«Під час повномасштабного вторгнення росія вбиває не тільки людей, але й мільйони тварин. Та нищить екосистему загалом. Для боротьби з цим злочином UAnimals запустили міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine»,— написав Тодорчук.

 

 

Він також нагадав, що через російську агресію загинули мільйони тварин, 182 880 кв. м ґрунту забруднено шкідливими речовинами, а під окупацією знаходяться вісім заповідників і 12 національних природних парків.


Волл-стріт (англ. Wall Street) — назва невеликої вузької вулиці в нижній частині Мангеттена в місті Нью-Йорк (США), яка йде від Бродвею до набережної річки Іст-Рівер. Вважається історичним центром фінансового району Нью-Йорка. Вулиця знаменита тим, що на ній розташована Нью-Йоркська фондова біржа. У переносному сенсі назва Волл-стріт означає як саму біржу, так і весь фондовий ринок США.

 

Як повідомляла УМ, у Чорному морі з моменту повномасштабного російського вторгнення загинуло вже 50 тисяч дельфінів внаслідок використання військових кораблів рф.