Репер Моргенштерн загрожує нацбезпеці України

17:09, 29.04.2021
Репер Моргенштерн загрожує нацбезпеці України

Алішер Валєєв «Моргенштерн» може не планувати концерти в Україні, навіть коли перестане боятися.

Російського реп-виконавця та музиканта Валєєва Алішера Тагіровича (творче псевдо «Моргенштерн») за поданням СБУ включено до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

 

Як повідомляє Україна молода, про це інформує Міністерство культури та інформаційної політики у четвер.

 

«Відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію», МКІП здійснює дії щодо внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 22 квітня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, Валєєва Алішера Тагіровича», - йдеться у повідомленні міністерства культури.

 

Зазначається, що відповідним наказом відомтсва від 28 квітня 2021 реп-виконавця та музиканта Валєєва Алішера Тагіровича було включено до переліку.

 

Зауважується, що ця процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати "включати" чи "не включати" до списків міністерство культури не наділено.

 

До речі, нещодавно російський репер Моргенштерн, який надає перевагу нецензурній лексиці, відмовився від запланованих на літо концертів в Києві, Харкові та Запоріжжі.

 

Репер заявив, що йому «страшно їхати в Україну», бо там починаються "якісь штуки прикольні".