Українські співачки Білик та Іващенко спільно із російськими виконавцями виступили у Білорусі

16:53, 18.01.2021
Українські співачки Білик та Іващенко спільно із російськими виконавцями виступили у Білорусі

Захід відбувся 16 січня за участі зірок російської естради.

З нагоди Старого Нового року Олександр Лукашенко влаштував грандіозний прийом у Палаці незалежності в Мінську. Новорічний захід відбувся ввечері 16 січня в стилі "Вечорів на хуторі біля Диканьки". Серед запрошених гостей були російські та українські знаменитості. Серед них Ірина Білик та переможниця "Х-фактору" Еліна Іващенко.

 

Як інформує УМ,  про це інформує білоруське видання Reformation.

 

На сцені Ірина Білик та Еліна Іващенко виступили разом з російськими артистами Стасом Михайловим, Валерієм Сюткіним, Зарою та ексучасником білоруського гурту "Песняры" Валерієм Скорожонком.

 

Російські артисти виступили в Мінську

 

Варто зазначити, що співаки спочатку показали фото та відео з прийому в самопроголошеного президента Білорусі, а згодом видалили їх з особистих профілів у мережі. Додамо, що на заході Олександр Лукашенко вручив ордени, медалі та подяки державним діячам, артистам і працівникам ЗМІ.

 

"Українські співаки також виступили на новорічному прийомі у Лукашенка: Еліна Іващенко та народна артистка України Ірина Білик", – йдеться в повідомленні Фонду культурної солідарності Білорусі у фейсбуці.

 

На виступ Ірини Білик в Мінську відреагував український громадський діяч Сергій Стерненко. На особистій сторінці у фейсбуці він наголосив, що Володимиру Зеленському слід переглянути доцільність вручення ордену княгині Ольги та інших нагород артистки.

 

"Народна та заслужена артистка України Ірина Білик, яку Зеленський нещодавно нагородив орденом княгині Ольги, та котра гастролювала в окупованому Криму, та яку Офіс президента вітав на своїй сторінці із днем народження, виступала у Білорусі для диктатора та нелюда Олександра Лукашенка. Гадаю, тепер Зеленський може дати їй і Героя України", – написав Сергій Стерненко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вогник» з усіх щілин: як українське ТБ «під ялинку» запалювало кремлівські зірки і таврувало ворогів Зеленського