Саудівська Аравія видаватиме візи всім бажаючим

13:04, 03.03.2018
Саудівська Аравія видаватиме візи всім бажаючим

Саудівська Аравія розраховує заробити на туристах 54 мільярди доларів до 2030 року.

Влада однієї з найбільш консервативних країн світу Саудівської Аравія вирішила  почати видавати туристичні та бізнес-візи всім охочим починаючи з 1 квітня.

 

У такий спосіб королівство хоче стимулювати економіку й стати менш залежним від нафтового бізнесу, повідомляє Daily Mail.

 

Як повідомляється, візи будуть доступні громадянам усіх країн, де немає заборони на відвідування Саудівської Аравії.

 

За прогнозами, завдяки скасуванню візових обмежень до 2030 року країна прийме 30 млн туристів і зможе заробити на цьому 54 мільярди доларів.

 

Вартість нової візи ще не визначена, однак, за словами глави Національного управління з туризму й національної спадщини Саудівської Аравії принца Султана бін Салмана бін Абдулазіза, сума буде максимально низькою, оскільки вона все одно не принесе в бюджет таких грошей, як туристи.

 

Зазначається, що основні туристичні маршрути, найімовірніше, міститимуть Велику мечеть у місті Мекка, давню археологічну пам'ятку – загублене місто Мадаїн-Салех, пляж Al Fanateer в Джубайлі.

 

Наразі ж Саудівська Аравія надає туристичні візи лише для невеликої кількості країн, суворо регламентуючи поведінку мандрівників на своїй території.