У Чорнобильській зоні загинув сталкер з Білорусі

16:03, 28.11.2017
У Чорнобильській зоні загинув сталкер з Білорусі

Сталкер поліз на радіолокаційну вежу "Чорнобиль-2" заради селфі.

Громадянин Білорусі загинув внаслідок падіння з радіолокаційної вежі у Чорнобильській зоні відчуження.

 

Про це повідомляє прес-служба Київської області у вівторок.

 

Зазначається, що до чергової частини поліції Чорнобильської зони зателефонував сталкер, який повідомив про трагедію, яка сталася з його другом-екстремалом.

 

"Двоє білорусів та росіянка незаконно проникли на територію відселеного закритого військового об’єкту "Чорнобиль-2". Молоді люди, як і більшість незаконних туристів-екстремалів, хотіли отримати найяскравіші враження та фото. 33-річний сталкер обрав для цього радіолокаційну вежу, що знаходиться в кількох кілометрах від станції. Проте не розрахував свої сили і зірвався з 15-тиметрової висоти. Лікарі лише констатували смерть", - повідомляє поліція.

 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з відміткою про нещасний випадок.

 

Відносно товаришив загиблого правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 46-1 КУпАП. За порушення вимог режиму радіаційної безпеки їм доведеться сплатити штраф. Підготовлені відповідні документи для скорочення терміну їх перебування на території України.

 

Поліція вкотре попереджає екстремальних туристів про неминучу відповідальність перед Законом та небезпеку для життя, яку ховає в собі Чорнобильська зона.