Дюбуа «бунтує»: британець оскаржуватиме результати бою проти Усика

12:56, 27.08.2023
Дюбуа «бунтує»: британець оскаржуватиме результати бою проти Усика

Команда Дюбуа оскаржить результат бою проти Усика через контраверсійний "удар нижче поясу" (Фото з відкритих джерел)

Про намір отримати бій-реванш з Олександром Усиком заявила команда Даніеля Дюбуа. Вона готова оскаржувати рішення арбітра, оскільки вважає, що перемогу "вкрали".

 

Як інформує УМ, про це 27 серпня повідомило Суспільне.

 

Про намір оскаржити рішення арбітра команда Даніеля Дюбуа та сам британець заявили одразу в ринзі після завершення поєдинку.

 

Вони вважають, що в Дюбуа "вкрали" перемогу, через епізод на початку п'ятого раунду, коли Даніель Дюбуа наніс удар по Олександру Усику, і українець упав на канвас. Рефері в ринзі класифікував цей удар як нижче поясу, тому бій призупинили і дали Усику час на відновлення.

 

"Я не вважаю, що це удар нижче поясу. Я думаю, що наніс його за правилами і що у мене вкрали перемогу. Мене сьогодні пограбували, я ще повернуся", - сказав Дюбуа в ринзі.

 

Продюсер британця Френк Воррен заявив, що команда Дюбуа буде оскаржувати рішення рефері щодо удару нижче поясу. Таким чином, Воррен хоче досягти проведення реваншу між Усиком та Дюбуа - умова, що не була прописана у контракті.

 

"Ми подамо апеляцію на те, що відбулося. Керівні структури мають переглянути та оголосилити про реванш. Удар був чистим, Дюбуа мав виграти", - додав Воррен.

 

Упродовж бою Дюбуа кілька разів пробивав нижче поясу, на що Усик звертав увагу рефері. У епізоді в п'ятому раунді через зупинку таймера, пауза на відновлення тривала близько п'яти хвилин.

 

Як повідомляла УМ, Відстояв чемпіонські титули: Усик переміг Дюбуа нокаутом.