Свободу Україні! Фанат вибіг на поле під час фіналу жіночого ЧС із закликом «зупинити путіна»

14:34, 20.08.2023

Фанат України був затриманий стюардами та виведений за межі поля. (AP Photos)

Невідомий вболівальник гучно підтримав Україну під час фінального матчу жіночого чемпіонату світу з футболу між збірними Іспанії та Англії у неділю.

Скандальний інцидент відбувся на 26-й хвилині поєдинку. На поле вибіг чоловік, одягнутий у футболку з двома закликами: «зупинити путлера» (спереду) та «Свободу Україні» (зі спини).

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Суспільне спорт.

При цьому, фанат, який привернув увагу світу до злочинної війни росії проти України,  намагався підбігти до однієї з лідерок збірної Англії Лорен Гемп, але був затриманий стюардами та виведений за межі поля.

Матч фіналу через уболівальника перервали на кілька хвилин. Після цього гру відновили, а Іспанія закінчила перший тайм, обігруючи Англію з рахунком 1:0.

Це не перший випадок, коли матч чемпіонату світу з футболу переривають вболівальники. На чоловічому ЧС-2022 на поле вибіг італійський фан - він також закликав підтримати Україну, а також виступив на підтримку жінок в Ірані.