Ліга чемпіонів УЄФА: переможцем сезону став «Манчестер Сіті», фото

10:32, 11.06.2023

«Манчестер Сіті» вперше виграв Лігу чемпіонів. (uefa.com)

Англійський футбольний клуб «Манчестер Сіті» переміг італійський «Інтер» з мінімальним рахунком 1:0 у фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА 2022/23.

Відтак, саме «Ман Сіті» оформив чемпіонський хет-трик у сезоні 2022/23.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє УЕФА в неділю.

Зауважимо, що «Манчестер Сіті» вдруге в своїй історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів (жодного трофею раніше не вигравав).

Тоді як «Інтер» вже вшосте зіграв у матчі за ключовий трофей (три перемоги).

На шляху до фіналу "Манчестер Сіті" не зазнав жодної поразки у сезоні Ліги чемпіонів: перше місце у групі (4 перемоги, 2 нічиї), три перемоги та три нічийні результати у плей-оф.

У "Інтера" – друге місце в групі (3 перемоги, 1 нічия та 2 поразки), а також чотири перемоги та дві нічиї у плей-оф.

Перший тайм матчу пройшов фактично без моментів. Чи не єдина нагода була у Ерліна Голана, він пробивав з-меж штрафної, але не обіграв воротаря "Інтера". Але травму отримав півзахисник та лідер "Ман Сіті" Кевін де Брейне – його замінили.

"Манчестер Сіті" переважав суперника за володінням, але особливо небезпечних моментів не створював.

Єдиний гол у матчі забив саме "Манчестер Сіті". На 68-й хвилині довга атака англійців закінчилася прострілом у штрафний майданчик, захисники "Інтера" вибили м'яч, але точно на ногу Родрі – півзахисник "Ман Сіті" пробив повз воротаря у ближній кут, 1:0.

"Інтер" мав кілька нагод відігратися за останні 20 хвилин. Одного разу м'яч влучив у перекладину, а на 89-й хвилині воротарі "Ман Сіті" Едерсон ногою відбив м'яч після удару впритул від Ромелу Лукаку.

Як повідомляла «УМ», нещодавно донецький «Шахтар» вже 14-й раз став Чемпіоном України. До того ж, ще й достроково.