Веде родовід від графа Дракули? Федецький висміяв зрадника Тимощука за громадянство Румунії

15:27, 27.05.2023
Веде родовід від графа Дракули? Федецький висміяв зрадника Тимощука за громадянство Румунії

Патріот Артем Федецький гидує згадувати про зрадника Тимощука. (Фото з відкритих джерел)

Колишній захисник збірної України та львівських «Карпат» Артем Федецький жорстко висміяв та потролив свого колишнього партнера по збірній, а нині зрадника Анатолія Тимощука, який перебуває під санкціями України та позбавлений усіх нагород і спортивних титулів.

 

Причиною стала новина про те, що Тимощук отримав громадянство Румунії. Підставою отримання паспорта стала нібито наявність у колаборанта бабусі, яка народилася на території Румунії.

 

Як інформує Україна молода, свою позицію Артем Федецький навів у коментарі сайту «Український футбол» в суботу.

 

Зокрема, він «розніс» Анатолія Тимощука за спробу відновити свою легітимність через бабусю.

 

«Та це маячня! Повірте мені: я Тимощука знав (знав, бо для себе цю людину викреслив з життя), багато років. Він жив на сусідній вулиці від моїх батьків. І ніколи я не чув, напевно, і Тимощукові рідні не чули, що у нього є якісь родичі в Румунії. Ви ж розумієте: наклали санкції, заборонили в’їзд в Україну, позбавили всіх нагород, фактично, викреслили зрадника цього з історії України. Напевно, він шукає якісь «лазейки», щоб колись повернутися, певні надії покладає.

 

Родичі в Румунії, каже… Може, у нього серед родичів був ще Граф Дракула, якщо ще глибше копнути в якомусь поколінні? Наскільки мені відомо, він родом з Волині і практично всі його родичі так само з Волині», - потролив пан Федецький Тимощука.

 

І додав: «Якби у нього були родичі в Румунії, то, граючи в «Шахтарі», ми могли б пожартувати про це з Рацем, Беркеуаном, Стойканом, ця тема в будь-якому випадку прослизнула б. Повірте, нічого такого навіть близько не було. Це маячня та якась хитрожопість Анатолія, щоб зробити такі документи. Ви ж розумієте, шо буквально одна інша буква в прізвищі у паспорті дозволить йому в’їзд в Україну. Це юридичні тонкощі, але завдяки ним він зможе навіть користуватися майном на території України. А воно в нього певне що є. Тому він шукає такі методи, щоб щось провернути. Але «флаг йому в руки», нічого в цього телепня не вийде».

 

За його словами, інформацію про румунський паспорт Тимощука він почув буквально вчора і йому «стало смішно, що ми ще в принципі згадуємо цю людину».

 

«Але якщо він пробує робити такі незрозумілі для нас речі, то правоохоронні органи мають «тримати вухо гостро», щоб цей зрадник більше ніколи не з’явився на території України. Сподіваюся, у нього нічого не вдасться», - констатував Федецький.

 

                   Зрадник Тимощук регулярно демонструє прихильність до злочинної ідеології "руського міра". 

 

Зауважимо, що напередодні стало відомо про те, що Анатолій Тимощук отримав громадянство Румунії. Мовляв, його бабуся народилася 1929 року в Чернівцях - на той момент місто було в складі Румунії. Журналісти поспілкувалися з колишньою дружиною футболіста, його сусідами - всі заявили, що в Анатолія немає бабусі-румунки. Ймовірно, він фальсифікував документи про це.

 

Як повідомляла «УМ», в січні 2023 року президент України Володимир Зеленський підписав Указ, яким вводить у дію персональні санкції щодо Тимощука, попередньо схвалені Верховною Радою. Активи колишнього футболіста в Україні заблоковані строком на 10 років. Також його позбавлено всіх державних нагород. Йому не можна виводити капітал з України, набувати у власність земельні ділянки, також заборонені освітні та спортивні контакти.

 

У березні минулого року УАФ позбавила Тимощука всіх титулів та заборонила займатися футбольною діяльністю на території України довічно. Після повномасштабного вторгнення рф в Україну Тимощук заявив, що «не бачить різниці між росіянами і українцями».