Євро-2024: Англія перемогла Україну в першому матчі відбору, фото

21:43, 26.03.2023

У стартових хвилинах матчу Україна-Англія глядачі стали свідками запеклої боротьби на футбольному полі. (Фото УАФ)

Збірна Англії впевнено перемогла збірну України з рахунком 2:0 у першому матчі другого туру відбору на Євро-2024 у групі С в неділю ввечері.

Матч відбувся у Лондоні на легендарному стадіоні Вемблі.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Українська асоціація футболу.

«Поразка в першій грі відбору на Євро-2024. Попереду – сім надважливих протистоянь», - констатують в УАФ.

Зауважимо, що у стартових хвилинах матчу глядачі стали свідками досить запеклої боротьби на футбольному полі. Вже на другій хвилині гри у верховій боротьбі з Беном Чілвеллом постраждав Руслан Маліновський, але залишився у грі.

Рахунок у матчі англійці відкрили на 37-й хвилині. Букайо Сака виконав подачу до лінії воріт, де Гаррі Кейн, забіг з-за спини Олександра Караваєва та переправив м’яч у сітку воріт. Для форварда шпор це став 55-й гол у футболці збірної Англії.

А через три хвилини Букайо Сака потужно пробив у далеку дев’ятку без шансів для Анатолія Трубіна.

В другому таймі англійці втратили темп та наснагу грати, проте це не допомогло Україні відігратися.

За всю гру Україна не завдала жодного (!) удару по воротах, тоді як Англія вдарила 7 разів.

Перед матчем глави МЗС України та Великої Британії - Дмитро Кулеба та Джеймс Клеверлі зробили ставки між собою - переможець мав отримати пляшку українського або англійського вина.

Українська збірна все ще має шанс вийти на Євро-2024 — для цього їй потрібно посісти друге місце в групі.

Наступний матч наша збірна гратиме проти Північної Македонії 16 червня.

Як повідомляла «УМ», 28 лютого виконувачем обов’язків головного тренера національної збірної України з футболу призначено Руслана Ротаня.